Naše reference
Staňte se také naším klientem

Prohlédněte si reference několika našich vybraných klientů.

alza.cz

Alza.cz

V období 08/2010 - 08/2011 kompletní restrukturalizace a realizace PPC kampaní pro největší eshop v ČR včetně Alza.SK, Hracky.cz a Avon.cz. Textová reklama v AdWords i Skliku, bannerová reklama a videoreklama v AdWords.

kytary.cz

Kytary.cz

Kytary.cz jsou nejúspěšnějším prodejcem hudebních nástrojů v ČR. Provozují zavedený E-shop i kamenné prodejny v Praze a Ostravě. Neuvěřitelných 60 000 hudebních položek skladem.
PPC kampaně spravujeme od 6/2011.

Comfor.cz

Comfor.cz

Síť prodejen s výpočetní technikou, která působí na českém trhu již od roku 1992. Provozuje více než 180 kamenných prodejen.
PPC kampaně realizujeme od 12/2013.

Jena-Nabytek.cz

JENA nábytek

JENA nábytek je přední český prodejce kompletního sortimentu nábytku a bytových doplňků.
PPC kampaně realizujeme od 6/2013.

iSTYLE

iSTYLE

Specializovaný prodejce výrobků společnosti Apple. Provozuje v ČR také šest showroomů Apple.
PPC kampaně realizujeme od 6/2013.

1188

1188

1188 - unikátní a jediná informační a asistenční služba svého druhu v rámci ČR, která odbaví přes 7 milionů hovorů ročně.
PPC kampaně realizujeme od 6/2012.

homesweethome

Home Sweet Home

Nejlepší realitní kancelář v Praze roku 2009 a 2011. Prodej a pronájem bytů, domů a nebytových prostor nejen v Praze. Pro Home Sweet Home dlouhodobě zajišťujeme PPC kampaně nejen v ČR, ale také zahraniční kampaně v AdWords.

elitedental.cz

EliteDental.cz

Specializovaná dentální klinika Elite Dental nabízí zubní péči nejvyšší kvality ve všech oborech stomatologie.

fotondo.cz

Fotondo.cz

Fantastické puzzle z fotky. Ať už hledáte jednoduchá puzzle, která snadno složí senioři i malé děti, nebo složité skládačky pro skutečné puzzle fanatiky.

Vybíráme z našich starších referencí:

bana.cz

Bana.cz

Realizace zapuštěných bazénů na míru. Prodej zastřešení pro bazény. Firma s tradicí od roku 1999. Kampaně realizovány v letech 2010 až 2012.

sporilek.cz

Spořílek.cz

Nejlépe hodnocený e-shop zaměřený na elektroniku a bílou techniku. E-shop doplňuje i kamenná prodejna v Hlinsku, která bílé zboží a elektroniku prodává již od roku 1999 a kde si je také možno zboží osobně vyzvednout, či vyzkoušet. (6/2010 - 4/2013)

dnesnebonikdy.cz

DnesNeboNikdy.cz

Slevový server. Pro DnesNeboNikdy.cz jsme realizovali komplexní PPC kampaně včetně tvorby bannerů pro obsahovou síť AdWords v letech 2011 a 2012.

Prohlédněte si reference několika klientů, se kterými jsme spolupracovali na krátkodobých projektech.

3M

Heureka

Heureka, přední srovnávač eshopů v Česku i na Slovensku doplněný navíc o uživatelské recenze produktů a internetových obchodů.

Pro Heureku zajišťujeme externí konzultace při realizaci rozsáhlých PPC kampaní jejichž cílem je nalézt cesty k maximálnímu zefektivnění návratnostni investic i samotné správy a optimalizace kampaní. (2012 - 2013)

ElectroWorld.cz

ElectroWorld.cz

Electro World je jedním z největších evropských a lokálních řetězců, zaměřených na prodej elektroniky a elektrospotřebičů.

Pro Electro World jsme realizovali komplexní analýzu stavu PPC kampaní. Cílem bylo zhodnotit aktuální situaci, identifikovat nedostatky a nalézt nevyužívaný potenciál pro maximální zefektivnění kampaní a zvýšení jejich návratnosti. (9/2012)

CZC.cz

CZC.cz

Jeden z největších online prodejců počítačů a elektroniky v Česku. Z malé prodejny vyrostl mezi leadry trhu s obratem přes 1 miliardu korun v roce 2011.

Ve snaze maximalizovat potenciál vlastních PPC reklamních kampaní jsme s CZC.cz spolupracovali nejen formou odborných konzultací, ale také samotnou restrukturalizaci kampaní. (2012)

3M

3M

3M je výrobní společnost působící v řadě oblastí po celém světě: za použití jejích špičkových technologií vzniká na 50 000 různých produktů a výrobků pro kancelář, komerční grafiku, elektro a telekomunikace, zdravotnictví, automobilový průmysl či bezpečnost a ochranu.

Pro 3M jsme realizovali jednorázovou propagační kampaň na privátní fólie pro notebooky. (2011)

marimex

Marimex.cz

Marimex prodává bazény již 18 let. Zbožím a službami v oblasti bazénů a relaxačních technologií uspokojuje potřeby zákazníků nejen u nás, ale i v zahraničí.

Pro Marimex jsme připravili jednorázový audit PPC kampaní v systémech Sklik a AdWords (2011).

marimex

Lenovo

Pro Lenovo, předního výrobce notebooků, jsme v roce 2009 realizovali edukační kampaň SprávnyNotebook.cz.